Instagram

Červenec 2011

Jsem na táboře, fotky od moře

29. července 2011 v 22:07 | goldenka |  Obrázky
Od 30.7 do 7.8 jedu na super nej taneční tábor na světě, takže se omlouvám, že tu nic nepřibude, aj sbé se omlouvám, že nenavštívím jejich blogy.Ihned po příjezdu jedu k babičce, tam je pc, takže by mělo být vše ok.
Tak si čtěte starší články, komentuje, a já přidávám slibované fotky od mořehttp://www.pop-layshop.blogger.com.br/sukinhukisobe.gif. Ve středu jsem dojela z Chorvatska z ostrova Pag.

Já s mladším bráchou Ádou

více foto v celém článku→

Matthew na konferenci proti drogám

27. července 2011 v 12:58 | goldenka |  Matthew Perry
Takže na tom obrázku to miminko z předchozího článku je Matthew,tak přidám článek o něm..jinak jsem zpět od moře nějaké fotečky dám pak na blog,ale v sobotu zas jedu na tábor..
Matthew Perry se zúčastnil čtyřdenní konferenci proti drogám v Marylandu. Byla to 17.každoroční konference a fotky mám z 18.července a 20.července.Dostal také ocenění za podporu v boji proti drogám. Matthew poté řekl: "Bylo to skvělé" a také se přiznal ,že kdysi bral "Dost léku na předpis proti bolesti,aby tzv. zabil malého koně." Hlavními hvězdami konference byli Matthew Perry, ale také ze zúčastnil Martin Sheen (otec herce Charlieho Sheena). Oba tedy veřejně bojovali proti závislosti na alkoholu a drogách.Na otázku, jestli pracuje na nějakém filmu nebo televizním pořadu, řekl Matthew: "Uh, no, a lot of talk though." (Ne,ne ale hodně mluvení).
Nevím co si pod tím představit, ale nechejme se překvapit, až přijdou nějaké novinky.

Matthew 18.července //

Matthew 20.července //

více foto v celém článku→piště i komenty

Jsem pryč, pro vás hádanka :)

17. července 2011 v 14:07 | goldenka |  Matthew Perry
Takže od 18.7-27.7 jedu k moři do Chorvatska na ostrov Pag.Tam asi net nebude,tak se omlouvám, že nepřibudou žádné články.Taky sbéčkám se omlouvám,že nebudu navštěvovat jejich blogy :( Měla bych se teda vrátit ve středu ale v sobotu zas jedu na tábor..na celý týden.Takže tu vlastně 3 týdny nebudu.Ale hned jak se někde dostanu na net,dám článek ;)
Ale abych tu něco zanechala,mám pro vás na ty 3 týdny hádanku!Dám tu fotečku malýho miminka,je to někdo z herců ze seriálu Přátelé,když byl malý.
Kdo je to?? Jenn, Courteney, Lisa, Matt, Matthew nebo David??→hádejte do komentů a mějte se Přátelsky ;)

Jennifer darovala otisky do cementu :D a rozhovor pro Tv

12. července 2011 v 20:07 | goldenka |  Jennifer Aniston

7.července Jenn zvěčnili otisky...

Pro čínské divadlo Grauman v Hollywoodu otiskla Jenn ruky,nohy(no spíše boty ;)) a podpis. A to na počest své nové komedie Horrible Bosses(doslovný překlad Hrozní šéfové), která vyšla o den později. Jennifer přiznala, že ani ve snu by ji nenapadlo, že by měla své vlastní otisky těla.A to na rok 2012 je plánované, že dostane svou vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.
více foto v celém článku→
klik tady* -krátké video, jak Jenn dává otisky a krátký rozhovor (určitě se podívejte jestli umíte anglicky ;))

Rozhovor pro BRAVO TV

Jennfier nedávno poskytla velice emotivní rozhovor pro jednu televizi. Vyprávěla o rozvodu svých rodičů, kterí se rozvedli v jejích 9 letech.Prý se otec odstěhoval, když se Jenn vrátila z narozeninové oslavy.Tato část rozhovoru s Jamesem Liptonem byla pro Jenn velice emotivní a málem se rozbrečela. 42-letá Jennifer se také samozřejmě zmínila o své roli v Přátelích. Prohlásila, že to byla jedna z její NEJ rolí, co kdy dostala.Byly to prý nejlepší časy v jejím životě.Ale poslední scénu probrečela a křičela.Několik z Přátel zůstalo až do noci spolu na střeše a pili šampaňské až do východu slunce. Natáčení Přátel bylo báječné.Courteney Cox(Monica z Přátel) a Jenn jsou prý velice dobré kamarádky, Jennifer je dokonce kmotrou její dcery Coco.Jenn o Courteney prohlásila, že je to její velká kamarádka,skvělá herečka.Prý je jako její bratr :D.
klik tady* -to je odkaz na krátké video. Je to z toho rozhovoru, když zrovna mluví o Přátelích. Tak se určitě podívejte (pokud umíte anglicky ;))
jinak všecky fotečky v celém článku → a pište komentíky k článku!!


Přátelé už se nikdy nesešli..

7. července 2011 v 19:28 | goldenka |  David Schwimmer

Herci z Přátel se už nikdy společně nesešli :(

Nedávno v jedné ranní show (Tv BBC) vzpomínal David Schwimmer(seriálový Ross) na Přátele.Prý se od roku 2004,kdy se seriál Přátelé přestal natáčet,nikdy společně všichni nesešli!V kontaktu ještě pár let byl s Mattem LeBlancem(serilový Joey),ale jinak všichni žijí svoje životy.A to především v Los Angeles zatímco David Schwimmer bydlí v New Yorku.Na roli v Přátelých byl moc vděčný.Užili si zde hodně legrace a prý i celý štáb byl skvělý.Samozřejmě by si moc přál,aby se herci z Přátel znovu všichni sešli.
A já bych si i moc přála, kdyby třeba natočili celovečerní film Přátelé ;)
Chtěli byste pokračování Přátel?nebo Film?→komenty

Dcera Courteney Cox se obarvila na modrofialovo!

3. července 2011 v 15:07 | goldenka |  Courteney Cox
Čaute,asi ste si všimli, že mám nový design(strasně se mi líbí) tak ještě upravuji menu a články,aby to ladilo ;)
Když mám teda blog o Přátelých,rozhodla sem se,že se budu dávat více info. o hercích z Přátel :)

Dcera Courteney Cox se obarvila na modrofialovo!http://i7.glitter-graphics.org/pub/674/674497yr87t2zucz.gif

Coco nedávno oslavila své sedmé narozeniny a tak ji máma,herečka Courteney, vzala ke kadeřnici.Mála Coco však chce být stylová a obarvila se na modrofialovo!Bulvár zase z toho udělal špatnost,ale mě to přijde uplně v pohodě a líbí se mi to.Taky sem bývala na modro.A o prázdninách si chcu udělat fialový pramínek.

Kdysi na modro..(na ten ksicht se nedívejte,jen na vlasy :D ;))

Coco a její super vlásky :)


A co vy?? Byli ste nebo udělali byste si někdy vlasy na barevno(třeba zelená)?? →komenty