Instagram

Září 2011

Herci z Přátel - David Schwimmer

28. září 2011 v 18:53 | goldenka |  David Schwimmer
Další pokračování rubriky Herci z Přátel, tentokrát o Davidovi..

David Schwimmer ( Ross Geller) Dommie/d-works.sblog.cz

Role Rosse v Přátelých byla jeho nejvýznamější jako u všech "Přátel". Ross je paleontolog, a velice ho zajímají dinosauři. Pracuje v muzeu, později přednáší na univerzitě. Na začátku série Přátel se rozvádí se svou manželkou se kterou byl 7 let ale ona teď zjistila, že je lesbička. Karol už je v té době těhotná a tak mají s Rossem dítě - kluka Bena.Celé období Přátel se řeší jeho vztah s Rachel. Ross ji miluje už 10 let ale teprve teď se dají dohromady. Poté se rozejdou, kvůli Rossově "nevěře". Neustále se střídá kdy se mají rádi a kdy nesnáší. Když se opijí v Las Vegas vezmou se. Pak se celou další řadu rozvádí a nakonec spolu mají i dceru Emmu.
První herecká zkušenost přišla v televizním filmu Deadly Silence (Smrtící mlčení). Kritici ovšem tento film absolutně převálcovali.David hrál i v dalších filmech, ale ty nejsou moc známé. Nejznámější asi je jeho dabování kresleného žirafáka Melmena z filmu Madagaskar (1,2,3). David se v poslední době více věnuje produkci a režii. Z posledních jeho režisérských kousků je snímek z roku 2010 Trust. Také režíroval seriál Joey, který byl volné pokračování seriálu Přátelé.
A něco ze soukromí..
Dětství prožil v Los Angeles, jeho rodiče jsou právníci.K herectví ho postrčil jeho instruktor, který mu nabídnul Letní kurz herectví na Northwesternské univerzitě. Oslněn tímto zážitkem se po čase vrátil do Northwesternu, kde dostal mládežnickou cenu v mluvení/divadle. Po ukončení stření školy se mladý David rozhodoval jestli bude studovat Práva. Ale začala převládat touha herectví a tak se plány rozplynuli a místo toho se rozhodl založit divadelnís polečnost Chicago's Lookingglass Theatre Company.
Ve vztazích neměl žádné skandály. V březnu 2010 požádal svoji (o hodně mladší) partnerku Zoe Buckman o ruku a letos v lednu se vzali. 8.května 2011 se jim v New Yorku narodila dcera Cleo.

David 1994/2011 Dommie/d-works.sblog.cz

Davidův hlas je znám díky dabování žirafáka Melmena z Madagaskaru

David s manželkou Zoe Dommie/d-works.sblog.cz


Matthew na US Open

17. září 2011 v 12:00 | goldenka |  Matthew Perry
No tak už jsem se trošku oklepala z té hrůzné zprávy, tak se zase vracím k tématu blogu.
8.září byl Matthew Perry na US Open spolu s Lizzy (nevím její celé jméno,ale vypadá to, že má něco s Matthewem39). Matthew zamlada hrával tenis, ale rozhodl se pro herectví( ještě že tak ;) ). Večer měl prý hrát nějaký zápas celebrit, ale z toho už fotky nemám.


7/9 Můj nejhorší den v životě..:´(

8. září 2011 v 14:23 | goldenka |  Hokej♥
Včerejšek se stal mojím zatím nejhorším dnem v životě. Všude se o tom psalo, všude v televizi to bylo..:´(
Přišla jsem ze školy domů, když mi to taťka ve dveřích oznámil..nechtěla jsem tomu věřit. Sedla si k počítači a sledovala novinky.Za mnou běžela televize se zprávama. V 6 večer sem si uvědomila, že jsem se ani ještě nepřevlékla. Bylo mi do breku :´( .Večer jsme šli s kamarádkou k zimnímu stadionu zapálit svíčku...:´(
Karel Rachůnek byl můj nejoblíbenější hokejsta. Pochází od nás ze zlína, mám s ním foto, podpis od něho, strašně hodný...doma po něm zbyly dvě malé děti. Na fotce já s Karlem a jeho synem...
Jan Marek pamatuji na něj od mistrovství, taky velký dříč..Bál se létání, nechtěl už hrát v Rusku, chtěl se vrátit do česka, protože se mu narodil ani ne před 2 měsíci syn...hrůza
Josef Vašíček stihl vyhrát Stanley Cup. Pamatuji se na něho když hrál za nároďák.
Pavol Demitra slovenský kapitán...
NIKDY NEZAPOMENU!!!
Zítra jdem na smuteční průvod zlínem....

Jenn a Justin - Hnízdečko lásky ;)

1. září 2011 v 10:41 | goldenka |  Jennifer Aniston
Jennifer Aniston s Justinem Therouxem jsou spolu teprve krátce, ale už si našli prozatimní hnízedečko lásky. Není to žádná mega vila, ale luxusní baráček to je. Má saunu, bazén, velkou zahradu a krásný výhled. Dům se nachází v Los Angeles na Hollywood Hills.