Instagram

Říjen 2011

Courteney Cox photos 9/10

26. října 2011 v 17:40 | goldenka |  Courteney Cox
Našla jsem fotky Courteney, bohužel už 14 dní staré ale snad se líbí ;)
9. října - Courteney Cox a její dcera Coco Arquette čekají na vyzvednutí na LAX (Mezinárodní letiště Los Angeles). Moc se mi líbí jak je malá Coco oblečená a je neuvěřitelně podobná tatíkovi (David Arquette).
My love // My life

16. října 2011 v 15:37 | goldenka |  Obrázky
Napadlo mě, že už jsem dlouho nenapsala nějaký článek o sobě. Mám přeci jen hodně nových sbéček a někteří o mě vůbec nic neví...
Mám hodně nabyté dny a moc nestíhám. Chodím na gympl do druháku ..takže i do tanečních. Taky jsem letos zkusila do stolního tenisu a docela mě to baví, protože jsem se to vždycky chtěla naučit. A další dva tréninky zabírá taneční skupina(hip-hop,street dance..) do které chodím. Největší moje ♥ je HOKEJ.
Zatím jsem letos chyběla jen na jednom zápase. Chodím do kotle řvát a fandit, spolu s mojí kámoškou (web) se kterou máme i blog o hokeji (web).

Můj nejoblíběnější zlínský hokejsta..sleduj až dokonce :D sranda :D

A tak se vybrala pár fotek..;)

Já v dresu Dommie/d-works.sblog.cz

Také sem vytvářela pár PNG obrázků
Jennifer a Justin photoshoot // ELLE

8. října 2011 v 20:59 | goldenka |  Jennifer Aniston
Před pár dny se objevili krásné photoshooty Jennifer Aniston a jejího přítele Justina Therouxe.
Jenn a Justin jsou spolu několik měsíců a pár se zdá být více než šťastný. "Jsou velmi sladcí dohromady,"říká očitý svědek, který si všiml páru v jedné newyorské restauraci.Jennifer také nedávo byla v časopise ELLE. Zde říká, že s Justinem nespěchají s dítětem.Také je spokojená se svým životem, tak jak je teď.