Instagram

Únor 2012

Jenn a její dům

20. února 2012 v 10:51 | goldenka |  Jennifer Aniston
Před půl rokem jsem vám psala o novém domě Jennifer Aniston. V novinách jsem našla další fotografie jejího domečku, kde bydlí se svým přítelem Justinem. Tak jsem vám, teď už zabydlený dům oskenovala.

Film Přátelé asi nikdy nebude...:(

15. února 2012 v 18:20 | goldenka |  Matt LeBlanc
Matt LeBlanc nedávno v jednom rozhovoru prozradil, že film Přátelé se nikdy nenatočí. Pro mě tu ještě byla malá naděje, že by se to mohlo stát, ale když už to tvrdí i sami herci asi z toho nic nebude...
Podle Matta si máme raději pamatovat svůj milovaný seriál tak jak skončil. Je prý hodně nepravděpovodné, že by se herci dali znovu dohromady a natočili film. Trvá na tom, že seriál Přátelé nemůže přejít z "malé" obrazovky na "velkou"...(chápete jako z televize na filmové plátno). Matt to přirovnává se seriálem Sex ve městě, kde to prý bylo mnohem snažší přejít od seriálu k filmu. Přátelé jsou situační komedie před živým publikem - to je samo o sobě zvláštní a jako film by to nemuselo působit. Také to byl seriál o 20 letých 6 lidech a jejich životech tehdy. Na konci seriálu se jejich cesty rozešli a kdyby se znovu sešli nemuselo by to fungovat.
Podle mě, jako každého fanouška Přátel, by film bylo něco skvělého ale asi je to nereálné podle herců.

Diplomky for you

12. února 2012 v 16:56 | goldenka |  Diplomky
Tak tady jsou diplomky za Bleskovku 0.5. Vím nejsou nic moc :( nemám žádný photoshop nebo tak, takže jsou dělané ve photofiltru. Takže se nezlobte, že to nejsou nějaké mega výtvory, ale děkuji za účast.
Bleskovka 0.5

5. února 2012 v 15:06 | goldenka |  Bleskovky

cccc.gif image by marrkyperlaA je tu zase bleskovka - po roce :Dcccc.gif image by marrkyperla

1.Ahoj,co bylo na pololetní výzo??
2.Znáš blog, kromě mého, zaměřený na seriál Přátelé??
3.Věříš, že bude konec světa v roce 2012??
4.Máš nějakého domácího mazlíčka??
5.Sleduješ pořad Partička??
6.Máš rád(a) tanec??
7.Co na diplomek??
8.Můžu tě zase pozvat na další bleskovku??
9.Měj se ;)