Instagram

Duben 2012

Matthew Perry photos 11/4

22. dubna 2012 v 13:54 | goldenka |  Matthew Perry
Omlouvám se, že tu nejsou tak často články, ale blog nemám na prvním místě. Našla jsem asi dva týdny staré fotky Matthewa Perryho, asi je to z nějakého filmu co teď natáčí, protože ho tam jakási paní upravuje :)Herci z Přátel - Courteney Cox

1. dubna 2012 v 14:41 | goldenka |  Courteney Cox
Další pokračování rubriky Herci z Přátel kde jsou dnes?!?

Courteney Cox (Monica Geller)

Courteney hrála v seriálu Přátelé Moniku, mladší sestru Rosse. Dříve bývala Monika obézní, protože má hodně ráda jídlo a chce být šéfkuchařkou. To se ji také v seriálu splní. Vtipné scénky vznikají proto, že chorobně ráda uklízí a něco organizuje (hláška z Přátel: Rachel: "Jsem Monica, záchod drhnu 17krát denně, i když tam někdo sedí!")
Během 10.sezón seriálu měla Monica dva vážné vztahy - s doktorem Richardem. S tím se seznámila přes otce, protože jsou staří známí a tak je mezi Monikou a Richardem velký věkový rozdíl, což způsobí jejich rozchod, protože Richard už nechce mít děti ale Monika po nich stašně touží. Poté si začne jedním z Přátel - Chandlerem. A to v Londýně, když se ženil její bratr Ross s Emily. Dlouho svůj vztah tajili. Nakonec se i vzali ale zjistili, že nemohou mít děti a tak adoptovali dvojčata.
Courteny hrála Moniku úžasně, ale i přesto jako jediná z Přátel nebyla nikdy nominována na cenu Emmy. Zato ale jako ostatní se po skončení seriálu neztratila a natačí další filmy a seriály jeden za druhým. Znát by jste ji mohli ze seriálu Město žen (Cougar Town), které se už dlouho natáčí a běželo i v české televizi. Také můžete znát Courteney ze série filmů Scream(Vřískot).
Pokud jde o její osobní život, vzala si herce,producenta a režiséra Davida Arquette se kterým se seznámila při natáčení filmu Vřískot. Svatba se konala v roce 1999 a na svět přivítali dceru Coco v roce 2004. Bohužel minulý rok oznámili, že se po 11 letech rozvádí. A malá zajímavost Courteney má narozeniny ve stejný den jako já 15.června :)

Dommie/d-works.sblog.czCourteney 1994 - 2012

Dommie/d-works.sblog.czCourteney Cox v době Přátel

Dommie/d-works.sblog.czS dcerou Coco