Instagram

Červen 2012

Matthew Perry photos 3/6

24. června 2012 v 16:45 | goldenka |  Matthew Perry
Fotky Matthewa Perryho, jak odchází z Los Angeleského letiště. Focené 3. června, ale i tak myslím, že je ještě nikdo z vás neviděl ;)Madagaskar 3

17. června 2012 v 14:54 | goldenka |  David Schwimmer

Od 18.6 do 22.6 jsem na sportovním kurzu se školou v Krkonoších ;) Bude ze mě turista :D takže se omlouvám, že tu nebudu ;)

Jako článek na tento týden jsem vybrala film Madagaskar 3. Velice se na něho těším a chci jít na něj do kina ;) A proč na tomto blogu Madagaskar 3 ?? Pokud nevíte David Schwimmer (Ross z Přátel) dabuje žirafáka Melmena!
Další díl Madagaskaru se v originále jmenuje Europe's Most Wanted (nebudu překládat, protože to zase přeloží jinak). Podle recenze nabízí stále svůj osobitý styl jako v předchozích dílech, ale bude ještě více zábavný!
Hrdinové se objeví v Evropě a to v Monte Carlu, kde jeli na konci M.2 tučňáci. Asi budou podle ukázek dále putovat po evropě. Přestože se jim líbilo v Africe stále touží vrátit se zpátky do milovaného New Yorku. Svoji cestu evropou prořijí v pojizdném cirkusu ;) Alex je však velkou kořistí pro lovce zvířat a tak zažívají dobrodružství, kterou jsou pro nás největší zábavou.
Madagaskar 3 se má stál letošním nejlepším animovaným filmem. Je zážitkem pro děti i dospělé. Ve filmu se také objeví nové zvířátka, postavičky a spousta skvělých, chytlavých písniček.

Našla jsem spoustu obrázků, tak aspoň některé z nich:


Lisa a její Web Therapy

8. června 2012 v 19:07 | goldenka |  Lisa Kudrow
Lisa Kudrow už dlouho dobu působí v pořadu Web Therapy. Před 3 dny se objevil na netu 17 díl už 4 řady a jmenuje se Rodinný business. Je to další skvělý díl, kde září Lisa Kudrow a Lily Tomlin. Našla jsem video tohoto dílu → můžete si pustit*
A pokud neumíte moc anglicky, tak jsem udělala pár obrázků z videa ;)
Lisa Kudrow
Lisa Kudrow
Lily Tomlin
Lisa Kudrow
Lisa Kudrow

Zkažené scény 0.1

3. června 2012 v 13:25 | goldenka |  Videa
Ahojky, našla jsem parádní videa, s českýma titulkama. Jsou to zkažené scény ze všech řad Přátel. Videa budu dávat na blog postupně ať si je pořádně užijete, protože jsou fakt neskutečně srandovní ;)