Instagram

Srpen 2012

Herci z Přátel - Lisa Kudrow

27. srpna 2012 v 16:32 | goldenka |  Lisa Kudrow
Poslední příspěvek z této rubriky jsem psala na začátku dubna, tak jsem se rozhodla, že zase napíšu do rubriky Herci z Přátel - Kde jsou dnes?!?

Lisa Kudrow (Pheobe Buffay)

Lisa Kudrow v seriálu Přátelé hraje roli bláznivé a výstřední Pheobe Buffay, která se živí jako masérka. Vyrostla na ulici poté, co její matka spáchala sebevraždu. Má dvojče Uršulu, kterou však nenávidí. Během série Přátel, pozná svou pravou matku, najde nevlastího bratra i otce. Její bratr Frank se ožení s o hodně starší ženou a nemohou tak mít děti. Pheobe jim odnosí trojčata.
Pheobe také ráda zpívá a hraje na kytaru v kavárně Central Perk. Přesto, že neumí zpívat, její píseň Smelly Cat se stane hitem i na videokazetě. Pheobe se nakonec v deváté řadě Přátel ožení s Mikem Hanniganem, ikdyž celou sérii Přátel za ní z Minska přijížděl přítel David.
Lisa získala za roli Pheobe cenu Emmy a ocenění SAG. Kromě Přátel hrála i ve filmech, jako např. P.S. Miluji tě!, Zavěste prosím, Přeber si to, Všichni moji muži, Šťastná čísla, atd. Nyní hraje v internetovém seriálu Web Therapy, kde vystupuje jako Dr. Fiona Wallice (už jsem o tom psala zde*). Také jednou hostovala v seriálu Město žen, kde hraje Courteney Cox (Monika Gellerová). Role Phoebe se hodí k Lise tak moc, že si lidé pravděpodobně myslí, že je taková ve skutečném životě. Phoebe Buffay je vlastně dvojče charakteru Uršuly v dřívějším seriálu "Mad About You".
Lisa Kudrow se narodila v Kalifornii, má jednu sestru a dva bratry. Jejím manželem je Michel Stern a 7. května 1998 se jim narodil syn Julian Murray. V roce 2000 se po široce publikované bitvě s NBC, Lisa a spoluherci ze seriálu Přátelé si vyjednali plat 750 000 dolarů za epizodu, čímž se stali nejlépe placenými hvězdami televize v historii.

Lisa 1994 - 2012

Lisa Kudrow v době Přátel

Lisa experimentovala s bravou vlasů, přesto zůstala u blond, která ji sluší.


Jennifer Aniston se zasnoubila!

20. srpna 2012 v 13:11 | goldenka |  Jennifer Aniston
Konečně! Jenn se zasnoubila se svým přítelem Justinem Therouxem. I přesto, že objevovali zprávy, že jejich vztah prožívá krizi, nic se asi nezakládalo na pravdě. Tak doufejme, že tahle zpráva je pravdivá.
Justin požádal Jenn o ruku velice romanticky a to na oslavě svých nedávných narozenin. Jennifer samozřejmě řekla Ano! Pro Justina by to byla první svatba, pro Jennifer už druhá. V letech 2000/05 byla vdaná za Brada Pitta. Máte radost z této zprávy? Už by to chtělo miminko, Jenn má nejvyšší čas...


In London

16. srpna 2012 v 20:03 | goldenka |  Matt LeBlanc
Animačky se vám líbili tak potřetí přidám, tentokrát Joeyho. Příště přidám článek o Jennifer, co mám připravený a pak další várku úžasných animaček♥

Aktualizováno 17.8 - dneska ráno jsem našla další z Londýna, tak jsem je musela přidat :D


Chcete GIF?

12. srpna 2012 v 17:15 | goldenka |  David Schwimmer
Poslední dobou trávím hodně času na tumblru. Je to webová stránka, kde lidé přidávají většinou fotografie popř. videa atd. Já zde především čerpám fotky, ale před pár dny jsem založila i svůj profil. Tak jestli máte tumblr, můžete si mě přidat zde*.
Právě na tumblru jsem objevila spoustu skvělých animaček Přátel, které jsem přidávala už v předchozím článku. Ptám se tedy jestli vám nevadí, že tu teď budu hodně dávat animačky Přátel? Jestli je to pro vás dost zajímavé? Samozřejmě, že když se objeví nové foto někoho z herců budu jej přidávat, ani o jiné věci jako hlášky a ostatní nepřijdete, jen jsem teď zblázněná do těch animaček.
Ross v dnešních animačkách


Příhoda s autem :DMatthew is genial actor

6. srpna 2012 v 15:47 | goldenka |  Matthew Perry
Matthew je můj nejoblíbenější herec a to nejen díky Přátelům. No samozřejmě jinak bysme ho asi neznali, ale i v jiných filmech září. Včera jsem našla úplně úžasné animačky.
Chandler♥ as a girl :D