Instagram

Říjen 2012

Jennifer Aniston pomáhá charitě

27. října 2012 v 20:15 | goldenka |  Jennifer Aniston
Kromě toho, že je Jennifer úspěšná herečka, věnuje velkou část svého času charitativním organizacím a finančním asistenčním projektům. Asi před týdnem byla Jenn na veřejné akci ve výzkumné dětské nemocnici St.Jude, kterou podporuje od roku 2008. Rodiče Jennifer také přispívají nemocnici na výzkumy. V roce 2009 otec Jennifer (herec John Aniston) nahrál audio knihu ''Loukoumis's good deeds'', jejíž výtěžek šel právě na dětskou nemocnici St.Jude.
Jenn přispívá i jiných organizacím. Například pomáhá získat finanční prostředky pro neziskovou organizaci Přátelé El Faro, která získané peníze dává na sirotčinec v Tijuaně v Mexiku.
V roce 2011 Jennifer Aniston přispěla 450 000 dolarů na aukci "Umělci Haiti" v New Yorku. Tuto akci spoluorganizoval hereččin kamarád Ben Stiller a celkový zisk z této akce se vyšplhal na 13 662 000 dolarů. Peníze šli na zlepšení zdraví a vzdělávání na Haiti.
V témže roce se Aniston podílela na dalších charitativních akcích. Například navrhla limitovanou edici Prázdninových karet pro Tiny Print, ze které šel výtěžek pro organizaci, která pomáhá dětem i dospělým s kožními nemocemi. Také v tomto roce Jenn navrhla růžové tričko a 100% financí šel na výzkum léku na rakovinu prsu.
V roce 2010 Jennifer Aniston darovala 500 000 dolarů pro pomoc obětem zemětřesení v Haiti. Z těchto peněz byli také podporováni "Doktoři bez hranic", kteří v postižené oblasti fungovali.
S kamarádkou z Přátel Courteney Cox společně bojují za práva žen v Kongu.
V roce 2007 dostala Jennifer dostala ocenění pro podporu gayů a lesbiček.
To je jen malý výčet, kolika charitativním věcem se Jennifer věnuje. A jsem za to velice ráda, že si své peníze jen neužívá, ale pomáhá i ostatním.

Hádanka

21. října 2012 v 16:47 | goldenka |  Přátelé
Mám pro vás hádanku na tento týden. Je to obrázek a myslím, že všichni poznáte o čem je řeč. Pište do komentářů o obrázku, co jste z něho zjistili nebo jak jste ho pochopili. Nejlepší a nejpřesnější odpověď s nejvíce informacemi klidně odměním - jen nevím čím :DD Tak teda aspoň pro zábavu. P.S. samozřejmě, že má hádanka spojitost s Přáteli ;) A nebudu vám to ani překládat, ať je to hádanka se vším všudy (existuje google překladač :D).

Herci z Přátel - Matt LeBlanc

20. října 2012 v 11:13 | goldenka |  Matt LeBlanc
Pokračování rubriky Herci z Přátel - kde jsou dnes?!?

Matt LeBlanc (Joey Tribbiani)

Matt hrál v seriálu herce Joeyho, který není příliš chytrý. Má sedm sester a je původem ital. Celým seriálem vystřídal neskutečné množství žen na jednu noc. To byl prostě Joey a jeho typická hláška "Jak to jde?". Byl i zamilovaný do Rachel. Matt se po skončení seriálu nemohl smířit s tím, že po 10 letech to všechno končí a pokračoval v seriálu Joey, který byl pokračováním Přátel, ale jen s Joeym. Tento seriál se vysílal v americe jen dva roky a takový úspěch jako Přátelé opravdu neměl.
Za roli Joeyho byl třikrát nominován na Emmy a na Zlatý glób. V roce 2003 si vzal Melissu McKnightovou a za rok se jim narodila dcera Marina Pearl (s vrozeným benigním nádorem na mozku). Bohužel v roce 2006 se rozvedli. Před zahájením kariéry herce byl Matt LeBlanc modelem. Mimo Přátel hrál např. ve filmech Ztraceni ve vesmíru a Charlieho andílci. Podrobnější zprávy, co dělal Matt v posledních letech bohužel, nemám. Jen můžete sledovat nové fotografie na mém blogu, kde se Matt třeba ukázal. Našla jsem jen, že působí v nějakém seriálu od roku 2011, který vysílá BBC2 a jmenuje se Episodes.

Matt 1994-2012

Matt LeBlanc v době Přátel

Matt s dcerou Marinou Pearl


Hříchy Rossova mládí

13. října 2012 v 20:24 | goldenka |  Přátelé
Našla jsem animace z jedné z nejlepších scén z Přátel. Myslím, že každý z vás si ji pamatuje.

Překlad, jak to bylo nadabované v češtině:
1) A taťi, vzpomínáš, jak si nechal vyhodit pošťáka, že ti kradl Playboye? Byl to Ross!
2) Jo ale ten hurikán Glorie nám houpačku nerozbila! Byla to Monika!
3) Joey: No tohle..
4) Ross už nepracuje v muzeu - víc než rok!
6) Monika a Chandler žijou na hromádce!!
7) Ross si vzal Rachel a potom se zas rozvedl, už zase!!!
8) Já miluju Jacqua Cousteua!!!!
9) Já jsem tam asi neměla dávat hovězí maso!
10) A JÁ UŽ CHCI DOMŮŮŮ!!!!!!!

Lisa Kudrow at The Tonight Show

6. října 2012 v 21:58 | goldenka |  Lisa Kudrow
Lisa Kudrow se nakonci srpna objevila v americké talk show známého moderátora Jay Leno. Z pořadu The Tonight Show jsem našla video tak, pokud by se chtěl někdo podívat, napište. Já moc anglicky nerozumím, tak nechci překládat o čem se bavili. Raději vám sem dám fotografie a můžete posoudit, jak Lisa na svůj věk vypadá.