Instagram

Únor 2013

Jennifer Aniston at 85th Academy Awards

25. února 2013 v 12:44 | goldenka |  Jennifer Aniston
Včera, 24.2.2013, se Jenn zúčastila, spolu se svým přítelem Justinem Therouxem, 85. ročníku Academy Awards (předávání Oscarů). Našla jsem pár fotek z červeného koberce.
Jennifer měla nádherné červené šaty.
S přítelem Justinem.


Za každý díl milion!

16. února 2013 v 11:17 | goldenka |  Přátelé
Tentokrát jsem oskenovala článek o Přátelích z Blesku. Je velice zajímavý, takže doporučuji přečíst. Některé věci jsem už věděla, ale některé byly pro mě úplnou novinkou.

Courteney a Matthew spolu v seriálu

9. února 2013 v 13:26 | goldenka |  Courteney Cox

Chandler a Monica zase spolu!

Courteney Cox bude hostem v seriálu Go On, kde je hlavním hercem Matthew Perry. Ten hraje v seriálu sportovního komentátora Ryana Kinga, který se snaží vyrovnat se smrtí manželky. Courteney půjde v seriálu na rande s Matthewem, protože jejich společná kamarádka je chce dát dohromady. Spolu tak budou točit naposledy od Přátel v roce 2004.

Od skončení Přátel, každý z herců účinkoval v jiném seriálu. Courteney točí čtvrtou řadu seriálu Město žen, který se vysílal i u nás, ale moc diváků si nezískal ale v USA je populární. Courteney už se objevila i v dalších seriálech, kde účinkují hvězdy z Přátel. S Davidem Schwimmerem (Rossem) hostovala v seriálu Web Therapy, kde je hlavní představitelkou Lisa Kudrow (Pheobe). Lisa zase spolu s Jennifer Aniston (Rachel) hostovala v seriálu Město žen. David Schwimmer ještě režíroval dva díly seriálu Joey, kde působil Matt LeBlanc.
Matthew a jeho seriál
Spolu v době Přátel