Instagram

Červen 2013

Courteney Cox photos 7/6

11. června 2013 v 17:47 | goldenka |  Courteney Cox
Na internetu se objevili fotky ze 7.června, kdy byla Courteney nakupovat v obchodě pro chovatele domácích mazlíčků. Obchod se jmenuje Kahoots, je to asi americký pet shop, ale netuším, co nebo komu Courteney kupovala. Ani nevím jestli má doma nějakého mazlíčka, ale podle fotek snad ani nic nekoupila :D Ale tak můžu říct, že se mi na Courteney strašně líbí ten červený svetřík a brýle.

Přátelé v pořadu Ellen

1. června 2013 v 12:40 | goldenka |  Videa
Našla jsem velmi povedené a vtipné video. Je to pozvánka k talkshow Ellen, co běží v USA. Přátelé nahráli skvělou scénku. Rozumíte anglicky? Já se vám pokusím přeložit, co jsem pochytila. Pokud rozumíte něco navíc, napište a složíme to dohromady :D
Poté co se pozdravili se ptá Matthew, co tu dělá Jenn tak brzo ráno. Jenn přišla za Mattem pro radu, protože je pozvaná k Ellen do show. Matthew neodpoví a naráží na to, že by mohla nejdříve zavolat, než někoho navštíví tak brzo ráno.
Poté se začínám trochu ztrácet :DD Jenn řekne Mattovi Davide. Poté ji teda radí, že Ellen je v pohodě a Jenn to zvládne. Velmi vtipné je, když vyjde Courteney ze dveří :D Ta si zase splete Jennifer s Lisou. Court poté řekne: Ty s ní spíš taky? Matt samozřejmě odpoví, že ne :D Pak je část co nerozumím a potom Courteney řekne Matthewovi, že už s ním nikdy spát nebude! A odejde.
Poté je zase část co nerozumím, a pak vyjde ze dveří nějaká blondýna a vůbec nevím kdo to je. Nakonec se plazí ven Ellen a Jenn se zeptá jestli to je Ellen. Matt řekne, že ne :D Vidíš, že kroutí hlavou, že ne :D Nakonec ji řekne, ať příště zavolá a ať se ji daří v show. Jak se rozloučí, Matt zavolá do bytu: LeBlanc vylez z té fontány :DDD

A nakonec video, jak se scénka natáčela ;)